Практичний семінар “Замовлення потужностей для транспортування газу в Україну з ринків ЄС”

13 квітня 2016 року Київський Інститут Енергетичних Досліджень разом із фахівцями компаній Eustream (Словаччина) та TrailStone (Німеччина) проводить семінар для:

  • трейдерів газового ринку,
  • великих споживачів газу

Практичний полуденний семінар присвячений принципам та практиці закупівлі природнього газу у Європейських партнерів та його танспортування до споживачів в Україні.

Мета проведення заходу – ознайомити учасників з системами транспортування газу в ЄС, навчити резервувати потужності газової труби в Словаччині.

Відвідувачі семінару зможуть дізнатися про правила доступу, як відбувається резервування потужностей ГТС у Європі, як отримати користь від узгодженого режиму ЄС, принципи торгів на хабах ЄС, а також отримати відповіді на практичні питання від досвідчених фахівців та трейдера з Європи. Спікери – провідні співробітники компаній Eustream, TrailStone, Укртрансгаз. Деякі теми доповідей освітнього семінару:

  • Системи транспортування газу в ЄС, існуючи та ті, що у розвитку
  • Системи балансування газу в ЄС
  • Закупівля газу і торгівля газом на хабах ЄС
  • Принципи доступу третіх сторін до систем транспортування газу в ЄС
  • Практичний приклад резервування ГТС у Словаччині
  • Практичний приклад торгівлі на Центральному-європейському газовому хабі

Замовлення участі у семінарі: Кількість місць є обмеженою. Для безкоштовної участі в семінарі заповніть реєстраційну форму за цим посиланням до 04 квітня 2016 року. Підтвердження участі у семінарі через особисті запрошення, що будуть надіслані за вказаною Вами електронною адресою до 06 квітня 2016 року.

Контактна особа: Лариса Юр’єва, фахівець KERI з освітніх проектів тел. (068) 877 14 94, e-mail: pm.ed@keri.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>