Команда

На початковому етапі діяльність Інституту спрямовується та організовується Стратегічною радою та Виконавчою дирекцією інституту.

спасокукоцкий
Костянтин Спасокукоцький – Виконавчий директор
Доктор-інженер. Експерт з питань вимірювань, та оптимізації виробничіх процессів. Має досвід у енергозберегаючих технологіях, моделюванні та системах контролю теплових машин.
kyrylenko
Віктор Кириленко – Замісник директора
Кандидат біологічних наук. Незалежний експерт з питань інноваційної політики, комерціалізації інтелектуальної власності та інноваційних розробок, еко-інновацій, сталого розвитку та зміни клімату, енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики, комунікації та зовнішніх стосунків, тренінгів та професійної підготовки, мережування та поширення досвіду і знань у проектах ЄС в Україні. Має багаторічний досвід з розробки стратегій, планування та управління проектами міжнародної співпраці у галузях публічної дипломатії, урядування, науки, технологій та інновацій, охорони довкілля, енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергетики, сталого розвитку та зміни клімату, управління бізнесом.


Виконавча дирекція формує команди для ведення проектної діяльності.